Firma

Spółka Trescor od 2012 działa jako podmiot inwestycyjny.  

Naszą misją, pracą i zadaniem są projekty innowacyjne  oraz optymalizacyjne.  

Budując nowe modele biznesowe staramy się wyszukiwać nisze rynkowe lub w nowy atrakcyjniejszy sposób realizować to co już działa.

Największą wartością są dla nas ludzie i to z myślą o nich powstają nasze projekty. Naszym celem jest: ułatwiać, rozwiązywać i upraszczać w opozycji do wszystkiego co zbyt skomplikowane. Każda idea to dla nas nowa przygoda, do której dobieramy wykwalifikowanych specjalistów.

Nasze wysiłki kierujemy głownie na sferę usług i działania on-linowe.

Takim przykładem, jest np. serwis do szybkiego wynajmu sal szkoleniowych czy organizacji konferencji. Serwis salerezerwacje.pl oprócz szybkiego wyszukiwania, pozwala na wynajęcie wybranej sali w trybie online. To sprawia, że stał się niezwykle atrakcyjnym narzędziem pracy wśród osób organizujących szkolenia bądź konferencje.  Niewątpliwym plusem serwisu jest możliwość skorzystania z usług dodatkowych takich jak: catering, hostessy, tłumacz, sprzęt specjalistyczny czy całkowita obsługa wydarzenia. 

Każdorazowo pracujemy nad tym, by prezentować produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników, wpisując się jednocześnie we współczesne kanony technologiczne.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o nas lub naszej firmie zapraszamy do kontaktu, napisz a na pewno się odezwiemy.


TOP